Otroci iz našega vrtca so ves december preživeli v prazničnem pričakovanju, ki je svoj vrhunec doseglo z obiskom Dedka Mraza.

V petek, 12. decembra 2014, je vrtčevske otroke in učence 1. triade  obiskalo gledališče Kuc kuc, s predstavo »Najlepše darilo«. Otroke je njihova predstava navdušila. ( FOTOGALERIJA )

V sredo, 17. decembra 2014,  so otroke iz vrtca in prvošolce  obiskale še dijakinje Srednje vzgojiteljske šole iz Ajdovščine s svojo lutkovno predstavo.

V četrtek, 18. decembra 2014, smo gostili drugo lutkovno predstavo v okviru lutkovnega abonmaja z naslovom Didl, didl, daja – dobri mož prihaja.

Otroke  pa je nato v petek, 19.12.2014, obiskal še čisto pravi Dedek Mraz, s svojim živalskim spremstvom. Obdaril je  otroke iz vrtca, prinesel jim je igrače, s katerimi se bodo veselo igrali v vrtčevskih skupinah.

Nataša Nelec Sedej