05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Otroci iz vrtca Prestranek v gledališču

V ponedeljek, 10. 4. 2017, so se otroci iz skupin Mravljice in Ježki odpravili v Ljubljano na ogled predstave »Medved in mali«  v  Lutkovno gledališče Ljubljana. Odšli so takoj po zajtrku. Za mnoge je bilo veliko doživetje že vožnja  z avtobusom. V lepem sončnem vremenu so prispeli v Ljubljano in uživali v ogledu  predstave. V predstavi so otroci spoznali domišljijski živalski svet, glavna nastopajoča, Medved in raček, otrok nista pustila ravnodušnih. Pred Lutkovnim gledališčem so se otroci  še malo okrepčali in odžejali. Ogledali so si  vzpenjačo, ki vozi na Ljubljanski grad in  občudovali vodnjak, ki krasi trg pred gledališčem.

Bilo je lepo v sončnem aprilu doživeti čar gledališča in Ljubljane.

Zapisala: Nataša Nelec Sedej

(Skupno 317 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-vrtec

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost