Petošolci so letos sodelovali na natečaju Narava okoli nas, ki je bil organiziran v  okviru VSESLOVENSKEGA DNEVA HABITATA 2019, ki je potekal v okviru Meseca prostora v organizaciji Centra arhitekture Slovenije in v sodelovanju z Ministrstvom za okolje in prostor, Ministrstvom za izobraževanje, znanost in šport ter Zavodom RS za šolstvo. Izdelali so popis dreves okoli šole. Vsak učenec si je izbral drevo v oklici šole in ga opisal, ter fotografiral. Opise in fotografije so uredili in zapisali. Zapisi so dostopni tudi na QR codah, ki jih najdete na listkih, ki visijo na posameznih drevesih.

Liljana Bole

breza_d(1) breza_d breza_t divja_cesnja ginko hruska jablana javor_a javor_s.docx jesen kostanj lipa oreh_j oreha smreka vrba