Kljub vsem negotovostim, ki jih čutimo na vsakem šolskem koraku in vsem varnostnim ukrepom, ki smo jih dolžni upoštevati, smo v torek, 1.9.2020, medse sprejeli nove šolarje. Otroke, ki so ta dan postali prvošolci, so v šolo pospremili starši.

Uvodni pozdrav z vzpodbudnimi besedami sta vsem skupaj namenila ravnatelj Goran Uljan ter župan Igor Marentič. Za tem so učenci z zanimanjem sledili glasbeno – lutkovni predstavi Čarobni potoček v izvedbi Melite Osojnik. V nadaljevanju so prvošolci okrog vratu dobili rumene rutice, ki bodo na še večjo previdnost opozarjale vse udeležence v prometu. Policistka Maja je starše posvarila o odgovornostih in pozitivnem zgledu, ki ga dajejo svojim otrokom. Seveda ni manjkala niti sladka malica ter ogled učilnice, kjer so učenci dobili delovne zvezke, knjigo o postojnskem zmaju ter družabno igro.

Mojca Štembergar

(Skupno 493 obiskov, 1 današnjih obiskov)