V četrtek, 20.4.2023,  smo se dobili na železniški postaji. Z vlakom smo se napotili proti Ljubljani. Zaradi popravila železnice smo imeli nadomestni prevoz z avtobusom iz Logatca do Ljubljane. Ko smo prispeli, smo se odpravili na Prešernov trg, kjer smo imeli malo prostega časa. Nato smo se odpravili v Cankarjev dom. Tam smo si ogledali razstavo »V vrtincu sprememb«, spoznali smo nastanek življenja na Zemlji in dobili vpogled v različne ekosisteme kot so: jama, travnik, gozd, gore… Po razstavi smo se odpravili nazaj na Prešernov trg, kjer smo imeli še malo prostega časa. Nato smo  odšli na avtobus do Logatca in z vlakom v Prestranek. Radi bi se zahvalili učiteljicam Andreji Geržina, Mateji Šabec in Poloni Požar za odlično organizacijo in vodenje izleta. 

 

Luka Malneršič in Gaj Prudič, učenca deveta razreda

 

Izlet v Ljubljano smo organizirali v okviru nadstandardnega programa in programa za nadarjene učence. Udeležilo se ga je 35 učencev od šestega do devetega razreda.

 

 

Učiteljica: Andreja Geržina

(Skupno 115 obiskov, 1 današnjih obiskov)