Živio vsem.

December je prav poseben mesec, zato smo v našem planinskem društvu pripravili zanimiv izlet na slovensko obalo. Izlet bo sprva poučen, kasneje pa še športno obarvan.

Tako vam posredujem vabilo za ogled naravnega rezervata Škocjanski zatok in za drsanje v Kopru, ki bo v soboto, 8.12.2018. Več pa je zapisano v priponki (odhod avtobusa iz Košane 7:45, iz Prestranka 8:05, iz Hruševja 8:25).

Prosim, da prvo stran vabila čim prej izpišete (če se da, povečate) in ga objavite na vaših oglasnih deskah oziroma objavite na šolskem radiu in na vaši spletni strani. Na drugi strani dokumenta sta dve prijavnici:
izpišite,  razpolovite in razdelite otrokom.
Prijave, zbrane na šoli, mi, prosim, posredujte dovolj zgodaj (najkasneje do četrtka, 6.1.2018, do 10.00 ure dopoldan).

Za dodatna vprašanja me čim prej pokličite oziroma me lahko pokličejo starši.
Hvala vam že v naprej.

Lep pozdrav,

Valentina Posega
041743363
PD Postojna

MOPD Postojna – 20181208 SKOCJANSKI ZATOK DRSANJE KOPER – razpis

(Skupno 953 obiskov, 1 današnjih obiskov)