V soboto, 23. 4. 2022, nam je le uspelo izvesti čistilno akcijo. Načrtovana je bila namreč že 9. aprila, vendar jo je preprečilo slabo vreme. Tudi tokrat nam vreme ni bilo najbolj naklonjeno, saj je dan prej deževalo, vendar se nismo pustili motiti. Na Prestranku in po okoliških vaseh se je zbralo kar nekaj ljudi, ki so pomagali naravi do lepšega in čistejšega izgleda.

Ker želimo biti dober zgled učencem naše šole, smo se akciji na Prestranku in po vaseh pridružili tudi učitelji, za učence pa smo organizirali tekmovanje za naj eko razred. Razred z največjim deležem prisotnih učencev čaka posebna nagrada.

Letos smo akcijo po dveh letih spet lahko zaključili s tradicionalnim druženjem ob golažu in joti, brez mask in medosebne razdalje.

Vsem sodelujočim se iskreno zahvaljujemo, saj so naši kraji tako še lepši in pripravljeni na praznike.

KG

(Skupno 233 obiskov, 1 današnjih obiskov)