05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

IZLET V RAKOV ŠKOCJAN IN NA BLOŠKO JEZERO

V soboto, 24. septembra, smo se učenci od 5. do 9. razreda z avtobusom odpravili na pohod v Rakov Škocjan in na Bloško jezero. V Škocjanu smo si najprej ogledali Veliki naravni most, nato pa smo se ob reki Rak odpravili do Malega naravnega mosta. Spustili smo se v dolino reke in si most ogledali še od spodaj. Ustavili smo se tudi ob vhodu v Zelške jame in občudovali bujno rastlinje.

Vrnili smo se na avtobus, ki nas je odpeljal na Bloško jezero. Najprej smo odšli v restavracijo na palačinke s čokolado in sok. Nato pa smo se sprehodili še okoli jezera.

Polni novih vtisov smo se popoldne vrnili na Prestranek.

 

VESNA DEBELJAK CASERMAN, učenka 7. razreda

 

Učiteljica: Andreja Geržina

(Skupno 80 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost