Spoštovani!

V sredo, 7. decembra, bomo na šoli pripravili božično-novoletni sejem. Na eni izmed stojnic bomo pripravili izmenjevalnico in boljši sejem knjig ter božično-novoletnih dekoracij. Doma se vam morda kopičijo balončki, girlande, lučke, svečke, namizne dekoracije, prtički, morda imate kje spravljene slikanice, kartonke ali druge otroške oziroma mladinske knjige, ki ste jih že prebrali in na katerih se nabira prah. Če ne veste kam z naštetim, vam ponujamo rešitev.
V času od ponedeljka, 5. 12. 2022, do srede, 7. 12. 2022, učenci prinesejo v šolo knjige oziroma novoletne dekoracije učiteljicam Katji, Nataši ali Liljani. Za vsak predmet bodo dobili kupon, ki ga bodo na sejmu lahko zamenjali za razstavljeni predmet. Predmete lahko tudi darujete. Za darovan denarni prispevek si bodo lahko udeleženci sejma izbrali en izdelek kot darilo.
Prostovoljni prispevki se bodo porabili za nadstandardni program šole.

Učiteljice
Nataša, Katja in Liljana

(Skupno 116 obiskov, 1 današnjih obiskov)