05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

POHOD OB REKI HUBELJ

V torek, 28. februarja 2023, smo se prijavljeni učenci predmetne stopnje odpravili po učni poti ob reki Hubelj. 

Izpred šole smo se odpravili ob treh. Ko smo prispeli smo se razdelili v skupine. Ob poti do vrha so učenci, ki so prijavljeni na izbirni predmet rastline in človek, s pomočjo svoje skupine reševali učne liste. Za tem smo si vsi skupaj odšli ogledati cerkev Sv. Antona ter ostanke fužin. Kljub temu, da nas je večkrat skoraj odpihnilo smo se vrnili k avtobusu, ki nas je odpeljal v Novo Gorico. Po dolgem dnevu smo se ob osmih vrnili domov.  

 

 Petra Vadnjal in Metka Smerdelj,  učenki 9. razreda

 

Učiteljica: Andreja Geržina

(Skupno 152 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost