Zadnji šolski dan smo posvetili slovesu učencev od učiteljev in sošolcev ter s proslavo obeležili dan državnosti. Poslušali smo slovensko himno in se spomnili dogodkov pred triintridesetimi leti, ko smo Slovenci dobili samostojno in neodvisno državo. Razmišljali smo tudi o tem, kaj nam pomeni domovina in naš jezik. Da lahko v slovenščini ustvarjamo prave besedne umetnine, so dokazale učenke, ki so na šolskem natečaju ob svetovnem dnevu poezije osvojile prvo mesto in svoje pesmi na prireditvi predstavile tudi ostalim učencem in učiteljem. Za glasbo je poskrbela šolska glasbena skupina, učenke šestega razreda pa so nas s plesom ob živahnih ritmih pospremile na počitnice. Proslavo je zaključil ravnatelj s podelitvijo priznanj najuspešnejšim učencem šole in z željo, da lepo preživimo poletne počitnice.

(Skupno 129 obiskov, 2 današnjih obiskov)