V prejšnjem šolskem letu je bil na OŠ Šturje v Ajdovščini razpisan likovni natečaj z naslovom »Drevo«, ki smo se mu odzvali z grafikami v tehniki linoreza in slikami, poslanimi v mesecu maju. Slike so ustvarili učenci 5. razreda pod mentorstvom Liljane Bole, grafike pa so izdelali so učenci 7. razreda, ki so se prvič spopadli z dvobarvno grafiko z dvema matricama.

Nastali so (p)osebni pogledi na drevo, vsak ga je prikazal na svoj, edinstven način. V začetku junija smo dobili obvestilo o tem, da je bila grafika Ines Čirić nagrajena, vsi ostali učenci pa so prejeli priznanja.

V petek, 30. septembra je bila na Osnovni šoli Šturje otvoritev razstave in podelitev nagrad. Ines je s svojim likovnim delom osvojila drugo mesto. Čestitamo!

Nagrajeno delo in utrinke z razstave si oglejte v galeriji.

(Skupno 75 obiskov, 1 današnjih obiskov)