Karierna orientacija

Odločitev o nadaljnjem šolanju pomeni veliko prelomnico v življenju. Odločitev je odvisna od učenčevih značajskih lastnosti, interesov, sposobnosti, delovnih navad, podpore in pritiska staršev, učnega uspeha, vpliva prijateljev, medijev, šole in drugih dejavnikov.

Za področje karierne orientacije je zadolžena svetovalna delavka Nataša Nelec Sedej, ki je dosegljiva na telefonski številki 05 620 8504 ali 05 7542 51 ali na mail: natasa.nelec-sedej@guest.arnes.si

ROKOVNIK 2022/2023

POMEMBNI DATUMI

RAZPIS ZA VPIS 2021/2022

Razpis za vpis v programe nižjega, srednjega poklicnega in srednjega strokovnega izobraževanja ter gimnazij

DNEVI ODPRTIH VRAT – VIRTUALNI OGLEDI

Virtualna tržnica srednjih šol

Med 22. 11. 2021 in 3. 12. 2021 si lahko učenci ogledate več kot 30 predstavitev srednjih šol in njihovih programov z namenom pridobiti čim več informacij, ki vam bodo omogočale lažjo izbiro ustreznega programa srednje šole.

Predstavitev izbrane srednje šole si lahko ogledate tako, da KLIK-nete na povezavo za predstavitev. Povezave bodo odprte 10 minut pred začetkom, vključite se pravi čas, da ne boste imeli težav. V kolikor bi imeli težave pri vključitvi v srečanje, pišite moderatorki srečanja.

Med srečanjem pa ne pozabite na SPLETNI BONTON, torej na predstavitev se pridružite pravočasno, s prižgano kamero in izklopljenim mikrofonom. Klepet uporabljajte za postavljanje vprašanj, ki so pomembna za vašo nadaljnjo izbiro šolanja.

VABLJENI SKUPAJ S STARŠI.

Virtualna tržnica srednjih šol – prvi teden – 22. 11. –  25. 11. 2021

Virtualna tržnica srednjih šol – drugi  teden – 29. 11. – 3. 12. 2021

ELEKTRO IN POMORSKA ŠOLA PIRAN

GIMNAZIJA ILIRSKA BISTRICA

KONZERVATORIJ ZA JAZZ IN ZABAVNO GLASBO

SREDNJA GRADBENA, GEODETSKA IN OKOLJEVARSTVENA LJ.

SREDNJA ŠOLA VENO PILON AJDOVŠČINA

ŠC PET LJUBLJANA

SEZNAMI SREDNJIH ŠOL

ŠTIPENDIJE