05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Analiza ankete o šolski prehrani

V mesecu marcu smo na OŠ Prestranek za starše učencev 1. triletja izvedli anketo o šolski prehrani. Izpolnjeno anketo nam je vrnilo 49 učencev od 68-ih, kar predstavlja 72 % šolarjev.

V anketi smo starše spraševali o številu obrokov, ki jih imajo učenci, o tem, ali je šolska malica otrokov prvi dnevni obrok, o seznanjenostjo s sadnimi odmori kot delom šolske malice ter o zadovoljstvu in količinski primernosti obrokov, ki jih imajo učenci v šoli. Izvedeli smo tudi, katero vrsto sadja imajo učenci najraje in dobili nekaj pripomb, mnenj in komentarjev o šolski prehrani.

Celotno analizo ankete najdete na tej povezavi.

(Skupno 19 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Obvestila-šola-arhiv

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost