Letos smo zadnji roditeljski sestanek v 1. triletju načrtovali nekoliko drugače. Starši, otroci in učiteljice 1., 2. in 3. razreda smo se 20.6.2012 popoldne zbrali pred gasilskim domom v Slavini. Pred odhodom so otroci dobili navodilo, da po poti iščejo balone različnih barv, kjer jih bodo čakala nadaljnja navodila.

 

Polni dobre volje smo se odpravili na pohod k Tišlarjevemu mlinu pri Žejah. Učenci so radovedno opazovali okolico in odkrivali balone, pri katerih so se staršem predstavili s petjem različnih pesmic ter se okrepčali pred nadaljevanjem poti. Ob mlinu so še zadnjič preiskali okolico ter našli vse tri skrite balone in si tako prislužili nagrado – sladoled. Tudi starši so se okrepčali s piškoti in pijačo. V  prijetnem vzdušju smo se nekaj časa zadržali ob mlinu – starši in učiteljice v pogovoru, otroci pa ob tekanju in raziskovanju okolice.

Tudi pot nazaj v Slavino je kljub vročini hitro minila in prijetno utrujeni smo se razšli ob dogovoru, da tak dan še kdaj ponovimo.

Ob tej priložnosti se zahvaljujemo družini Milharčič iz Žej, ki nam je prijazno dovolila uporabo mlina.

                                                                                                                                              Učiteljice 1. triletja 

(Skupno 85 obiskov, 1 današnjih obiskov)