05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Mini olimpijada

Z učenci prvih treh razredov smo se tudi letos udeležili Mini olimpijade, ki jo je že 5. leto zapored pripravil Olimpijski komite Slovenije v sodelovanju s Športno zvezo Postojna.

Prireditev, ki je potekala v postojnskem športnem parku ni bila tekmovalnega značaja, vendar zaradi tega ni bila nič manj zanimiva. Najprej smo slišali olimpijsko himno ter spoznali olimpijsko zastavo, kasneje pa so se učenci razvrstili v skupine glede na starost in se preizkusili v različnih športnih disciplinah. Navduševali so se nad metom vortexa, brcanjem žoge v gol, metanjem žoge na koš, vlečenjem vrvi, zanimive so jim bile tudi štafetne igre, vsi pa so najbolj čakali ogled čarovniških trikov.

Z večkrat ponovljenim sloganom »Pomembno je sodelovati, ne zmagati« so se prijetno utrujeni in s simboličnimi nagradami, dobre volje odpeljali domov.

Mojca Štembergar

(Skupno 30 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Obvestila-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost