05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Obisk baletne predstave v Ljubljani

V torek, 08.01.2013, smo učenci od 1. do 5. razreda odšli v Ljubljano na kulturni dan.

Najprej smo si ogledali stari del Ljubljane. Sprehodili smo se po Trgu republike, kongresnem trgu, mimo Narodne univerzitetne knjižnice, čez Šuštarski most na Mestni trg, po tržnici, mimo Mesarskega mosta, čez Tromostovje do Prešernovega spomenika. Tu smo malicali.

 

 

 

Po malici smo se odpravili na ogled baletne predstave Kdo je najmočnejši. Predstavo smo si ogledali v prenovljeni Operni in baletni hiši Ljubljana. Predstava nam je bila zelo všeč. Najbolj nama je bilo všeč, ko sta se Mišek in Miška zaljubila. Priporočamo jo tudi vam.

Po predstavi smo se z avtobusi odpeljali domov.

Maruša Perenič in Lara Novak

(Skupno 33 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost