V Sredo, 2. Oktobra se bo k nam pripeljal »E-transformer« multimedijsko vozilo v katerem je predstavljen proces zbiranja in ravnanja z E-odpadki in odpadnimi baterijami. Ker gre za vozilo večjih dimenzij, bo ustavljanje in parkiranje na parkirišču pred šolo onemogočeno, zato vas lepo prosimo, da na ta dan od 7.00 do 14.00 ne parkirate na parkirišču pred šolo, ampak na parkirišču pred vrtcem ali  za šolo

 

S pomočjo multimedijskih pripomočkov ter razstavnih eksponatov v vozilu, se boste lahko pobliže spoznali s sestavo ter vplivi tovrstnih odpadkov na okolje in zdravje ljudi. Za učence bodo organizirani vodeni ogledi med 7:00 in 14:00. Starši in ostali obiskovalci si boste notranjost vozila ogledali med 13:00 in 14:00.

Učenci in vrtčevski otroci na ta dan kot vstopnico za obisk vozila lahko prinesejo odpadne male elektronske aparate (npr. fen, mobitel, mali gospodinjski aparati…) ali baterije, ki jih bodo oddali na za to določen prostor v vozilu.

(Skupno 49 obiskov, 1 današnjih obiskov)