05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Kulturni dan 10. 10. 2013

Z učenci od 6. do 9. razreda smo si v Slovenskem mladinskem gledališču ogledali gledališko predstavo za mlade »Kok ti men zdej dol visiš«.

 

V predstavi štirje fantje s pomočjo prijateljev, članov šolskega dramskega krožka, pripravijo pravo presenečenje, scenarij, s katerim bi radi dekleta, ki so jih zaradi želje po slavi pustila na cedilu, osmešili in jih pripravili do tega, da bi premislile o posledicah svojih dejanj. Predstava ima tudi poučno noto, ki se skriva v lahkotnem najstniškem preigravanju.

Učenci so v predstavi, ki je bila polna besednih iger, slenga in glasbe uživali. Še po poti nazaj je bilo po avtobusu tu pa tam slišati popevanje in požvižgavanje pesmi »Kok ti men zdej dol visiš«.

 

Ana Kaluža

(Skupno 47 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost