3. decembra, na Ta veseli dan kulture, smo se letos odpravili kar z avtobusom. 43 učencev iz naše šole se je v torek ob dveh zbralo v šoli, nato pa so se z avtobusom odpeljali v Ljubljano.

Tu so se razdelili v tri skupine. Ena skupina je šla v Narodni in prirodoslovni muzej, druga v Narodni muzej na Metelkovi, tretja pa v Mestni muzej. Dve uri ogleda sta prehitro minili. Skupaj so se zbrali spet v parku Zvezda, saj so imeli v načrtu, da si ogledajo svečan prižig lučk na Prešernovem trgu. Načrte jim je preprečila nepregledna množica ljudi, ki se je zbrala pred Prešernovim spomenikom. Časa je ostalo le še za hiter obisk restavracije s hitro prehrano in že je prišel čas, da se odpravijo domov. Na poti do avtobusa so opazovali čarobno okrašeno Ljubljano.

Liljana Bole

FOTOGALERIJA

(Skupno 35 obiskov, 1 današnjih obiskov)