05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Kazali smo jezike

kazemo_jezike-2015-07V torek, 17. 11. 2015, smo se z nekaterimi učenci 7., 8. in 9. razreda z vlakom podali v Postojno in se udeležili jezikovnih delavnic »Pokaži jezik«, ki so jih pripravili dijaki v okviru 70. obletnice Šolskega centra Postojna.

Delavnice so potekale na tržnici pred Primorko, kjer so nas pričakali dijaki, ki so nas naučili praktičnih veščin nakupovanja v francoščini, italijanščini, nemščini in španščini. Vsak učenec si je lahko izbral dva jezika. Z delavnic smo se polni novega znanja odpravili še na obisk v srednješolski center, kjer smo popili topel čaj in poklepetali z bivšimi učenci naše šole.

Katja Godeša

(Skupno 419 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost