05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Sredin popoldan na strelišču

Učenci in učenke 6. razreda, ki smo vpisani k neobveznemu izbirnemu predmetu šport, smo imeli v sredo, 15. 3. 2017, možnost spoznati tehniko streljanja z zračno puško. Člani Strelskega društva Postojna so nam razkazali svoje prostore in nam omogočili preživeti popoldan na strelišču, ki se nahaja v kletnih prostorih Srednje gozdarske in lesarske šole Postojna.  Za začetek smo streljati v večje tarče, tisti, ki smo jih zadeli več, smo dobili manjše tarče, katere je bilo kar precej težko zadeti v center. Veliko strelov je letelo tudi mimo tarč. Ob zaključku smo zapustili društvo zadovoljni, ker smo se naučili nekaj novega in bili pri streljanju kar uspešni. Člani društva so nekatere izmed nas celo povabili v svoje vrste.

Učenci in učenke 6. razreda

(Skupno 133 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost