05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Predstavitev projekta Varno na kolesu v Postojni

V soboto, 13. maja, je v Postojni v sklopu kolesarskega spektakla DOS-RAS Extreme med 10.00 in 13.00 na Titovem trgu potekala zaključna prireditev ob priložnosti zaključevanja izdelave Celostne prometne strategije občine Postojna. Na stojnicah so se predstavila različna društva, organizacije, zavodi in vzgojno-izobraževalne ustanove

Na eni izmed stojnic so se predstavili tudi petošolci OŠ Prestranek z izdelki, ki so več let nastajali v projektu Varno na kolesu. Obiskovalci so si lahko ogledali, kje učenci vidijo nevarne točke za kolesarje v šolskem okolišu in  okolici šole, se igrali z didaktičnimi igicami o koseu in kolesarjenju, si prebrali strip o kolesarskih izletih, spoznali eno izmed kolesarskih poti… Stojnico je obiskal tudi Župan občine Postojna Gospod Igor Marentič. Učenci so dopoldan zaključili s skupinsko sliko ekipnih zmagovalcev na letošnjem DOS-u.

Liljana Bole

(Skupno 53 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost