Drugi dan šole v naravi

Po sedmi uri so nas zbudile učiteljici Liljana in Alenka. S Polono smo odšli na telovadbo. Za zajtrk smo jedli čokolešnik in različne namaze. Kljub dežju smo se z vrtnarko  sprehodili po parku. Pokazala nam je, kaj vse rase okoli našega doma. Spopadli smo se tudi s poštevanko.

Lačni smo šli na kosilo. Po počitku smo odšli v bazen, kjer smo se igrali vodne štafetne igre. Popoldne smo vadili za avdicijo Rtič ima talent. Kupili smo tudi razglednice, jih napisali in poslali po pošti.

Za večerjo smo imeli okusno pašto. Marsikdo je odšel po repete.

Po večernem plavanju so nekateri odšli gledat košarkaško tekmo, drugi pa smo se zabavali v sobah.

Ob desetih smo napisali še tale zapis in utrujeni zaspali.

Karin, Karolina, Daša, Tjaša, Petra, Jana, Elena

Glej fotogalerijo.

(Skupno 40 obiskov, 1 današnjih obiskov)