Po telovadbi in zajtrku smo se odpravili na pohod v Resljev gaj. Ker smo bili zelo utrujeni, smo se na polovici poti obrnili nazaj, vendar smo se vseeno naužili čudovitega razgleda na Tržaški in Koprski zaliv in v daljavi videli celo Benetke.

Končno smo si lahko kupili tudi sladoled. Pred kosilom smo igrali nogomet in izdelovali obeske iz školjk, po kosilu pa smo šli v bazen.

Popoldne smo imeli naravoslovne delavnice. Četrtošolci so bili zoologi, petošolci pa botaniki. Že je bil čas za večerjo. Čevapčiči in ponfri so bili tako super, da smo si nekateri privoščili kar tri porcije.

Na večernem plavanju smo osvajali delfinčke. Pred spanjem smo si ogledali še film, se razveselili zmage naših košarkarjev in zaspali z mislijo, da gremo jutri domov.

Glej fotogalerijo.

(Skupno 55 obiskov, 1 današnjih obiskov)