Prvi teden v mesecu oktobru vsako leto obeležujemo Teden otroka.

V Tednu otroka pouk popestrimo z različnimi dejavnostmi, ki s svojo vsebino bogatijo znanje ter omogočajo drugačno učenje in prijetno druženje. Letošnja tema je bila Prosti čas.

Učenci 1. triletja so si ogledali igrico Mišek Bami in poslušali sprostitveno pravljico Mavrica v vesolju.

Učenci do 5. razreda so z veseljem sodelovali v narobe dnevu, ker je bolj, kot je narobe, bolj je zabavno.

Bivše učiteljice naše šole Mirjana Čepirlo Možina, Vida Može in Magda Jakin Černe so se prijazno odzvale našemu vabilu in učencem do 6. razreda  predstavile igre, ki so se jih igrale v svojem otroštvu.

Učenci zadnjega triletja so sodelovali na delavnicah o otrokovih pravicah in sprejemanju drugačnosti, ki so jih izvedli predstavniki Unicefa.

Anita Čelhar

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.