05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Nočni pohod na Primož

 

Tudi letošnjo jesen smo za učence naše šole v okviru interesne dejavnosti Zdravo z naravo organizirali tradicionalni nočni pohod. Pohoda se je udeležilo 40 učencev od 1. do 7. razreda, odpravili pa smo se na Pivško – na hrib Primož.

V mraku smo se zbrali na parkirišču pod Primožem, nato pa se – opremljeni s svetilkami – podali na pot. Vzpon ni bil prehud in pot ne  predolga – ravno pravšnja, da nam je bilo prijetno toplo. Na koncu naše poti smo si od zunaj ogledali vhod v bunkerje, kar je bilo še posebej zanimivo fantom. Nato smo si privoščili malico, se malo podružili, vsak udeleženec pa je dobil tudi svetlečo zapestnico. Ko smo se vračali po poti navzdol, so starši, ki so na parkirišču pričakali svoje otroke, lahko opazovali reko lučk, ki se je vila med drevesi.

petek, 9. november 2018

 

Katarina Abram

Galerijo si lahko ogledate TUKAJ.

(Skupno 56 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost