05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Prvi dan poletne šole v naravi

V ponedeljek, 16.9.2019, smo se četrtošolci in petošolci odpravili na Debeli Rtič. Ko smo prispeli na morje, smo odložili kovčke in se malo igrali pred našim domom, ki se imenuje Veverička. Razdelili smo se v sobe, ki so štiriposteljne in ravno prav velike. Vzeli smo kopalke, brisače, kremo in odšli na plažo. Tam smo se igrali, plavali, lovili klobučarje in se obmetavali s travo. Po kosilu smo šli v zunanji bazen, kjer so nas razdelili v skupine. In že smo pričeli s šolo plavanja. Po uri in pol smo pred domom imeli razredno uro, nato pa oblikovali slike z napisom imena sob in jih pritrdili na vrata. Po večerji smo šli še za nekaj časa v notranji baze. Utrujeni smo zaspali.

Učenci iz sobe Michaeli Jordani ( Juri, Alek, Tijan, Luka)

GALERIJA

(Skupno 211 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost