Spoštovani starši,

skladno z Ukrepi za zajezitev širjenja okužb s ponedeljkom, 26. 10. 2020, vsi vrtci zapirajo svoja vrata. Organizirano pa bo nujno varstvo za otroke, katerih straši ga boste potrebovali, ker ne morete organizirati lastnega in morate še naprej opravljati svoje delo. To čimprej izkažete S PISNO IZJAVO DELODAJALCA.

Pogoj, da se predšolski otrok vključi v nujno varstvo je, da je otrok zdrav in ne kaže znakov bolezni.

Zato vas pozivamo, da še danes sporočite vodji vrtca Sladjani Šućur Popović, da potrebujete nujno varstvo od 26. 10. 2020 dalje na službeno telefonsko številko vrtca 030 307 545 ali po e-pošti sladjana.sucur@guest.arnes.si. V primeru sprememb med vikendom pa pošljite SMS sporočilo na 030 307 545.

Starše, ki potrebujete nujno varstvo, prosimo, da se odzovete na to obvestilo čimprej, saj je s prisotnostjo oz. odsotnostjo otrok povezanih še veliko drugih organizacijskih dejavnikov.

Za vašo povratno informacijo se vam najlepše zahvaljujemo. V najkrajšem času vas bomo obvestili o vseh nadaljnjih ukrepih.

                                        Vodstvo vrtca

Prestranek, 23. 10. 2020

(Skupno 118 obiskov, 1 današnjih obiskov)