Trenutna epidemiološka situacija nam ni omogočala izpeljave kulturne prireditve v živo, zato smo se odločili, da bomo kulturni dan, posvečen našemu največjemu pesniku Francetu Prešernu, obeležili na malce drugačen način, in sicer s posnetkom naših stvaritev. Karantene so nam malce ponagajale, tako da je prišlo do nekajdnevnega zamika.

Kot je že tradicija na naši šoli, pri pripravi točk sodelujejo vsi vrtčevski otroci in učenci pod taktirko mentorjev (vzgojiteljice, učitelji in učiteljice). Če kdo ni viden na posnetku, še ne pomeni, da pri točki ni sodeloval.

Zahvaljujemo se vsem udeležencem, ki so prispevali k nadaljevanju našega kulturnega udejstvovanja v lokalnem prostoru.
K ogledu posnetka lahko povabite tudi sorodnike in sosede, saj kulture ni nikoli preveč.

 

(Skupno 512 obiskov, 1 današnjih obiskov)