V četrtek, 21. 12. 2023, smo devetošolci pripravili novoletni ples, namenjen učencem od 1. do 8. razreda.  Letos je ples potekal v večnamenskem prostoru. Najmlajši  so z zabavo pričeli ob 18.00 ter končali ob 20.00, ko so nekateri starejši učenci šele prišli. Učence ter učitelje smo pričakali z raznimi dobrotami, glasbo, srečelovom ter s tekmovanjem Prestranek ima talent. Zmago sta si priborili učenki iz 6. razreda, Suzana Poljšak in Anja Bajec, ki sta zapeli pesem Dan ljubezni. Letos sta bila kralj in kraljica plesa učenca 8. razreda, in sicer Jurij Margon in Ivana Miljas. Ples je trajal do 22. ure, ko so se domov odpravili še zadnji učenci. Ostali smo le še pridni devetošolci in zaposleni, ki smo večnamenski prostor spravili nazaj v red.

Matic Košuta, učenec devetega razreda

Učiteljica Andreja Geržina

(Skupno 308 obiskov, 1 današnjih obiskov)