Ponedeljek, 21. 05. 2012

Danes je bil lep dan.

Zjutraj smo se z avtobusom odpravili v Terme Čatež.

Na polovici poti, v Grosuplju, smo se ustavili in pojedli malico. Po dveh urah vožnje smo se ustavili pred hotelom Toplice. Porazdelili smo se po sobah in v omare pospravili vsebino naših kovčkov. Nato smo se odpravili na kosilo, ki je bilo odlično. Sledil je počitek. Pri popoldanskem pouku smo dibili delovne zvezke. Na bazenu so nas vaditeljice Polona, Teja, Katja in Urša, razdelile v skupine glede na znanje plavanja. Po večerji smo se šli pantomimo.

Zaradi anonimnosti bodo vsi fantje Jankoti in vsa dekleta Metke.

Ko je Jaka hotel potegniti vodo v stranišču, je po namesto vrvice od kotlička, potegnil vrvico za klic SOS.

Ko smo šli iz bazena je Metka iskala spodnji del svojih bikink. Ni in ni jih našla. Učiteljica je dejala zbrani skupini: Poglejte Metkin zgornji del kopalk. Ali je kdo od vas po nesreči spravil spodnji del kopalk v svoj nahrbtnik?

Janko prišepne vaditeljici: Učiteljica, jaz imam take kopalke.

Ja, potem ji pa jih nesi Metki, mu svetuje vaditeljica.

Ampak, jaz sem jih oblekel.

Kristjan, Jaka, Jaka, Nina, Taša, Linda

(Skupno 61 obiskov, 1 današnjih obiskov)