05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Koncert glasbenega ustvarjanja učencev OŠ Prestranek

V sredo 17.12.2014 ob 18.00 je na naši šoli potekal koncert glasbenega ustvarjanja učencev OŠ Prestranek. V programu koncerta smo poslušali oba pevska zbora – otroški pevski zbor in mladinski pevski zbor.

Na šoli je skoraj tretjina vseh otrok vključenih v pevske zbore (skupno okrog 60 otrok). Za povezavo programa sta poskrbeli učenki 9. Razreda Marina Kretič in Laura Pečar. Program so z odličnim solo-petjem popestrile pevke iz 9. Razreda Neva Hvalic, Rebeka Pečar in Ayla Smajić. Vrhunec večera pa je bil nastop šolskeba benda Nebodigatreba, ki so zaigrali 5 skladb, med drugim tudi svojo lastno z naslovom Pouk.

 Prof. Glasbene umetnosti Simon Novak

FOTOGALERIJA

(Skupno 251 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost