Tretjega septembra 2012 smo veselo zakorakali v novo šolsko leto. Žal se je to pričelo na naših lanskoletnih lokacijah v Slavini in na obeh postojnskih šolah.

 

V Slavini so učenci 2. in 3. razreda s kratkim programom medse sprejeli 22 prvošolčkov kar na šolskem stopnišču. Pozdravili so jih s pesmijo in ubranimi zvoki harmonike. Dobrodošlico sta jim izrekla tudi župan Občine Postojna ter naša ravnateljica. Pridružili so se nam tudi policisti in predstavniki Združenja šoferjev in avtomehanikov, ki bodo skrbeli za varnost naših otrok.

Po skupnem druženju so učenci 2. in 3. razreda že zavihali rokave in nadaljevali pouk v svojih učilnicah, kjer so imeli tehniški dan. Prvošolčki pa so si skupaj s starši ogledali svojo učilnico, spoznali učiteljici in sošolce ter se posladkali s tortico.

                                                                                              Učiteljice 1. triletja

(Skupno 118 obiskov, 1 današnjih obiskov)