V letošnjem šolskem letu so  učenci OŠ Prestranek vključeni v več projektov. Med njimi je tudi projekt podjetja TS Medija, ki poteka pod naslovom “Ko bom velik/a,  bom”.

Učenci drugega,  četrtega in petega razreda  so pod vodstvom razredničark razmišljali in na različne načine ustvarjali na temo, kaj bodo postali, ko bodo veliki. Drugošolci so slikali, četrtošolci so svoja razmišljanja predstavili s plakati, petošolci pa so se zabavali z besedno igro »Ko bom velik, bom mercedes,« je rekel fičo in na to temo naredili kolaže.

V petek je šolo obiskala snemalna ekipa  portala Planet SiOL.net.  Zadržali so se predvsem v četrtem in petem razredu. Posneli so, kako učenci delajo izdelke, predstavitve le-teh in poklepetali z gospo ravnateljico. Učence so obdarili z baloni in sladkarijami. Izdelke so odnesli s seboj, da jih predstavijo na svojem portalu.

Izdelke in reportažo z obiska si lahko ogledate na internetnem portalu Planet Siol.net, s klikom na spodnjo povezavo.

POVEZAVA DO REPORTAŽE

(Skupno 139 obiskov, 1 današnjih obiskov)