Otroci se v sklopu projekta Mesec otroka potegujejo za zanimive nagrade. Tri nagrade bodo podeljene celotnemu razredu zmagovalca triade (ne glede na to, ali je zmagovalec posameznik ali skupina učencev) z največ zbranimi glasovi v posamezni triadi. Nagrada za prvo triado je obisk ranča Kaja in Grom, za drugo obisk vodnega mesta Atlantis, za tretjo pa obisk adrenalinskega sankališča Zlodejevo na Rogli.

 Trem osnovnim šolam, ki bodo v posamezni triadi s seštevkom vseh glasov učencev iste šole (ne glede na triado) prejele skupno največ glasov, pa bodo organizatorji (Planet.SiOL.net) podelili še interaktivne table.

 Vabimo vse učence, starše, stare starše, strice, tete in druge, ki navijate za nas, da za izdelke učencev tudi glasujete in s tem povečate možnosti da prejmejo nagrade. 

Izdelke učencev lahko ocenjujete in zanje glasujete na spodnjih povezavah:

Glasovanje – PRVA TRIADA

Glasovanje – DRUGA TRIADA

Izdelki so razvrščeni po priimku učenca (na zgornjem desnem delu medmrežnega portala kliknite na prvo črko priimka).

(Skupno 49 obiskov, 1 današnjih obiskov)