V torek, 10.12., se je šestdeset pogumnih učencev in učenk skupaj z učiteljicami, ki skrbijo za Inovacijski projekt in zdravo šolo, podalo na nočni pohod v neznano.

Pohod smo pričeli pred šolo, kjer so si otroci nadeli polne nahrbtnike, se opremili s svetilkami in si nadeli tople kape in rokavice. Sonce je že zahajalo, ko smo se vznemirjeni podali na pot v neznano. Pod gradom Prestranek smo zavili z glavne ceste. Blatna pot nas je vodila skozi gozd. Kmalu nas je ujela tema, zato so vsi z navdušenjem prižgali svetilke in neustrašno stopali po poti, nato pa končno prišli do jase nad Kočami, kjer so se otroci okrepčali z dobrotami iz nahrbtnika. Čakal nas je le še spust po makadamski cesti in že smo bili na glavni cesti proti Prestranku. Po dobri uri hoje smo prečkali cesto in prišli do šole, kjer so otroci navdušeno pozdravili starše in z njimi, z nasmeškom na obrazu, odšli domov. Še se bomo podajali na neznane poti.

Teja Rojc

FOTOGALERIJA

(Skupno 37 obiskov, 1 današnjih obiskov)