Spoštovani starši!

Vabimo vas, da preživite prijetno urico v družbi svojih otrok in strokovnih delavcev  vrtca in šole. Za vas smo pripravili praznične delavnice, ki bodo potekale pod naslovom:

Zimski prijatelji in praznični čas.

Na delavnicah v šoli in vrtcu  vas pričakujemo v torek, 17.12.2013, ob 17. uri, po koncu delavnic ob 18. uri  pa vse vabimo v večnamenski  prostor šole, kjer bo šolski  pevski zbor poskrbel za kratek pevski zaključek dneva.

Na novoletnem srečanju s starši bo ena izmed delavnic Bolšji sejem. Če se vam doma prah nabira na raznih manjših darilcih, ki ste jih nekoč prejeli in ne veste kaj bi z njimi, jih prinesite v  šolo (šatuljice, vaze, okrasni krožniki, ohranjene knjige, …). Izkupiček od prodanih darilc bo šel v šolski sklad.

Lepo vabljeni!

 

                                                                                                  Strokovni delavci  vrtca in  šole.

(Skupno 199 obiskov, 1 današnjih obiskov)