05-7542512 Osnovna šola Prestranek
 

Projekt Zdrava šola: Predstavi svoj šport

V sredo, 26. 11. 2014, je v okviru projekta Zdrava šola, v telovadnici potekala predstavitev štirih športov, ki so medijsko slabše zastopani vendar zato niso nič manj zanimivi od ostalih.

Otroci in starši so lahko eno uro uživali v predstavitvi parkourja, športnega ribolova, karateja in rolkanja ter se tudi sami preizkusili v spretnostih. Največ zanimanja je pritegnil parkour, kjer so trije učenci iz tretje triade prikazali nekaj neverjetnih skokov, obratov in preskokov. Zato jim gre še posebna pohvala. Zahvaljujemo pa se tudi našim učencem – karateistom, Jerneju in dvema rolkarjema, ker so si vzeli čas in pripravili za gledalce odlične predstavitve. Po veselih obrazih sodeč, otroci že nestrpno pričakujejo naslednjo dejavnost Zdrave šole.

Teja Rojc

FOTOGALERIJA

(Skupno 20 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost