05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Poziv k podpisu peticije »Za ohranitev kakovostnega javnega izobraževanja in odličnosti raziskovalnega dela«

Pozivamo vse zaintersirane da podpišejo peticijo s katero  SVIZ poziva Vlado Republike Slovenije in šolsko ministrstvo, naj takoj preneha z uničujočo prakso zmanjševanja sredstev za javno izobraževanje, ki se ponavlja zadnjih šest le tter pri rebalansu proračuna za letošnje leto ne ogrozita veljavnih normativov v javnih vrtcih in šolah; da resorno ministrstvo umakne sklepe, ki varčujejo pri najšibkejših in ogrožajo kakovost izobraževalnih procesov…

Več si lahko preberete na POVEZAVI.

Obrazci za peticijo bodo dostopni v šoli in vrtcu na mizicah s propagandnim materijalom.

Zahvaljujemo se vam za vaš podpis

(Skupno 33 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost