V četrtek, 19. februarja 2015, smo se člani šolskegih parlamentov vseh petih šol občin Postojna in Pivka udeležili medobčinskega zasedanja na OŠ Pivka.

 

Srečanje se je pričelo s himno pevskega zbora OŠ Pivka. Nadaljevalo pa s pozdravnimi govori pivške ravnateljice, župana in parlamentarcev OŠ Pivka. Vsaka šola je predstavila dejavnosti, ki so jih izvajali na letošnjo temo šolskega parlamenta »Izobraževanje in poklicna orientacija«. Zavedajo se, da je izobraževanje dolgotrajen proces in odločitev za »pravi« poklic zelo težka. Ugotovili so tudi, da jim naš šolski sistem daje možnost popraviti napako, če se napačno odločijo za poklic. Vsekakor pa je treba danes realno in premišljeno izbirati poklic.

Medobčinskega zasedanja šolskega parlamenta so se z naše šole skupaj z mentorico Sladjano Šućur Popović udeležili naslednji učenci: Eva Šabec, Nina Mislej, Tristan Blažek, Lara Novak in Maruša Perenič.

Sladjana Šućur Popović

FOTOGALERIJA

(Skupno 86 obiskov, 1 današnjih obiskov)