05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Sodelovanje mladih gasilcev na tekmovanju

Na toplo sobotno dopoldne smo se 6.6.2015 z dvema ekipama učencev, ki obiskujejo gasilski krožek, odpeljali v Kuteževo. Na OŠ Podgora – Kuteževo so namreč organizirali 16. regijsko srečanje mladih gasilcev obalno – kraške regije.

Učenci, ki so tekmovali v kategoriji mlajših ekip,  so morali čimprej opraviti vajo z vedrovko, štafetno narediti vsak svoj vozel, vreči vrv čim bližje cilju ter izbrati pravi gasilnik glede na vrsto požara. Praktičnemu delu tekmovanja je sledil še preventivni test z vprašanji iz gasilstva ter ekipno reševanje vprašanj prve pomoči.

Mojca Štembergar

FOTOGALERIJA

(Skupno 63 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost