05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Zmagovalci natečaja “Ločujem, naravo varujem”

Strokovno žirijo v kategoriji šole je najbolj navdušil Portugalski petelin, izdelek naših učencev iz drugega oddelka podaljšanega bivanja. Prislužili so si prvo nagrado in v dar dobili Organko set.

Učenci 2. razreda, ki so vključeni v oddelek podaljšanega bivanja  so sodelovali na nagradnem ustvarjalnem natečaju  “Ločujem, naravo varujem”.  Na natečaju je sodelovalo 100 šol in vrtcev s 134 izdelki. Ustvarjali so na temo varovanja narave, zato so izdelovali  skulpture iz odpadnih materialov.  Namen natečaja je bil otrokom že v zgodnjem obdobju privzgojiti skrb za varovanje okolja, poudariti  pomembnost obnovljivih virov in surovin ter ločevanje odpadkov.

Strokovno žirijo v kategoriji šole je najbolj navdušil izdelek naših učencev Portugalski petelin. Prislužili so si prvo nagrado in v dar dobili Organko set.

Anita Čelhar

(Skupno 143 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice-šola

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost