V četrtek, 8. oktobra 2015, smo pripravili popoldansko predavanje za starše otrok iz vrtca. Profesorica razrednega pouka Aleksandra Pinterič, ki se zadnjih deset let ukvarja s prebujanjem vrednot pri otrocih starimi do 10 let, je predavala o »Zdravi lastni vrednosti otroka in starša«.Kljub skromni udeležbi, nam je predstavila svoj vidik vzgajanja otroka v današnjem času in katere so tiste najpogostejše napake, ki jih delamo vsi starši.

Pred 5 leti je ustanovila Visto, zavod za razvoj vrednot Murska Sobota, katerega vodi in realizira svoje ideje.

»Ko sam veš, kaj je tisto najpomembnejše, kar želiš otroku dati za popotnico v življenju, imaš svoje poslanstvo in z njim stopaš skozi starševstvo veliko lažje,« pravi sama.

Sladjana Šućur Popović