V petek, 9. 12. 2017, so si učenci 7. in 8. razreda naše šole ogledali tekmo  svetovnega  biatlonskega pokala na Pokljuki. Ogled tekme je bil za  učence  brezplačen, vse stroške je v celoti  pokrila Zavarovalnica Triglav.  Vožnja do Pokljuke je hitro minila in avtobus nas je  pripeljal skoraj do prizorišča. Na Pokljuki nas je pričakala prava zimska idila, lepo vreme in svež zrak, ki ga prebivalci dolin in kotlin v prejšnjem tednu niso bili deležni. Med kratkim sprehodom do tribun smo dobili še malico. V času čakanja na tekmo so nas zabavali s plesom in pesmijo. Samo tekmovanje smo si lahko ogledali v živo, pa tudi na velikem zaslonu, ki nam je približal predvsem strelski del tekmovanja. Malo nam je bilo žal, ker ni nastopil naš najboljši biatlonec Jakov Fak, vendar smo vseeno bučno navijali za naše in malo manj naše. Želimo si še več takih dni.

Nataša Nelec Sedej

 

(Skupno 154 obiskov, 1 današnjih obiskov)