V četrtek, 15. decembra, smo na šoli pripravili predpraznično druženje za starše. Začelo se je s pevskim nastopom otroškega in mladinskega pevskega zbora naše šole, ki ju je vodil učitelj Simon Novak. Slišali smo otroške pesmi in pesmi, ki pričarajo praznično vzdušje. S svojim glasbenim poustvarjanjem sta se predstavila ansambla Strel in Amaterji, v katerih nastopajo tudi učenci naše šole.  Program je povezovala učenka Polona Boštjančič. Glasbenemu delu je sledil sprehod po šolskih hodnikih, kjer smo si lahko ogledali pestro ponudbo izdelkov, ki so jo pripravili učenci vrtnarskega krožka, podaljšanega bivanja, devetošolci in vrtčevski otroci. Petošolci so imeli bolšji sejem, učenci sedmega in osmega razreda, ki obiskujejo izbirna predmeta sodobna priprava hrane in načini prehranjevanja, ter učenci interesne dejavnosti spoznavamo svet pa so poskrbeli za čaj in sladke dobrote, ki so nas ogreli in pripomogli k temu, da je večer minil v sproščenem in prijetnem vzdušju.

Urška Tušar

(Skupno 154 obiskov, 1 današnjih obiskov)