Zgodaj zjutraj so nas, kot vsako jutro, prebudili zvoki trobente. Počasi smo se preoblekli in odšli na jutranjo telovadbo.

Po zajtrku je sledilo ocenjevanje sob in kmalu za tem že prve dejavnosti. Razdelili smo nas v enake skupine kot prejšnji dan. Prva skupina je pričela z lokostrelstvom pri katerem smo streljali iz dveh različnih razdalj. Druga pa se je najprej posvetila izdelavi pisanic, ki temelji na poslikavi s stopljenim voskom. Po kosilu in počitku sta se skupini zamenjali. Po večerji in počitku smo se odpravili na nočni pohod. Na poti smo se ustavili pri 93 letni teti Rozi, ki nam je z veseljem zaupala svojo življenjsko zgodbo. Ko smo se premraženi vrnili v dom smo še malce poklepetali, se oprhali, preoblekli in odšli spat.

 

Tinkara Vatovec, 8.r

 

(Skupno 86 obiskov, 1 današnjih obiskov)