Na gradu Jable v Loki pri Mengšu je 19. decembra potekala zaključna prireditev projekta »Uresničujmo, z energijo varčujmo«, v katerem smo sodelovali z videospotom Elektrika. Tema natečaja je namreč bila varčevanje z električno energijo, naloga pa posneti videospot na to temo.Zaključne prireditve z razglasitvijo zmagovalcev,  smo se udeležili mentorica Urška Tušar, Jernej Milharčič, ki je poskrbel za zvočni posnetek videa, ter učenci projektnega krožka, osem učencev šestega, sedmega in osmega razreda. Ti so dva meseca delali za to, da je bil videospot zasnovan in narejen, zato jih moram pohvaliti za ustvarjalne ideje, čas in trud ter zavzetost pri delu. Glasbo na besedilo je napisal učitelj Simon Novak, za aranžma in izvedbo pa so zaslužni člani Ansambla Strel, v katerem igrajo trije naši učenci.

Prireditev je vodila Bernarda Žarn, zapela pa nam je Neisha. Gostitelji so nas lepo pogostili, v šolo pa smo prinesli tudi čisto nov varčni namizni računalnik, ki ga bomo namenili uporabi učencev za šolsko delo. Fotografije z dogodka sledijo v naslednjih dneh.

Urška Tušar

POVEZAVE:

Videogalerija vseh posnetkov prispelih na razpis

Fotogalerija zaključne prireditve

Uradna Facebook stran natečaja

Sporočilo za javnost organizatorja projekta družbe SODO

(Skupno 56 obiskov, 1 današnjih obiskov)