05-7542512 Osnovna šola Prestranek, Ulica 25. maja 14 a
 

Evropski teden športa

Zadnji teden v septembru je bil Evropski teden športa.

Teden športa je namenjen spodbujanju telesne dejavnosti ter ozaveščanju o njenih številnih koristih. Namenjen je vsakomur –  ne glede na starost, spol ali telesno pripravljenost. Na naši šoli smo v ta namen organizirali tri aktivne odmore za vse učence šole ter en aktivni odmor za otroke vrtca. V torek in četrtek so učenci tekli  en krog okoli šole, najbolj aktivni pa dva ali celo tri kroge. V sredo so pred šolo vsi razredi delali razgibalne vaje. Vse tri aktivne odmore so vodili posamezni učenci iz šestega, sedmega, osmega in devetega razreda. Učenci so bili nad aktivnostmi navdušeni in mogoče jih še kdaj ponovimo.

 

Učiteljica: Andreja Geržina

 

Glej fotogalerijo

(Skupno 30 obiskov, 1 današnjih obiskov)
 
 

Več prispevkov iz Novice Prestranek

 
 
 
 
 
 
 
Dostopnost