Obveščamo vas, da bo zadnji dan pouka v tem koledarskem letu v petek, 22. 12. 2017, potekal po spremenjenem urniku.

Prvo šolsko uro bo krajša kulturna prireditev v počastitev dneva samostojnosti in enotnosti, predstavitev točk, ki so nastale v okviru dela šolskega parlamenta na temo »Šolstvo in šolski sistem«, ter slovo od starega leta. Po malici bo pouk do vključno 5. šolske ure.

Sledilo bo kosilo in ob 12.45 edini odvoz domov v vse smeri.

Podaljšano bivanje bo organizirano po ustaljenem urniku.

Obveščamo vas, da bomo imeli v mesecu januarju delovno soboto, in sicer 6. 1. 2018, ko bo potekal pouk po petkovem urniku, ker bomo nadomeščali petek, 9. 2. 2018, ko bodo imeli učenci prost dan. O podrobnostih boste obveščeni, ko se vrnemo z novoletnih počitnic.

Želimo vam mirne praznike in čim lepše počitnice.

(Skupno 72 obiskov, 1 današnjih obiskov)